Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Cumhurbaşkanı Yardımcısı: Türkiye yeni bir şahlanış dönemine geçti

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ServerQuery
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Paylaşım Ekibi
50
mesajlar
50
konular
1
REP PUANI
Paylaşım Ekibi
Ticaret Sayısı: (0)
06-08-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)

Ad Soyad: Uykusuz Adam
Meslek: İçerik Yöneticisi
Yaşadığın Yer: Mersin
Biyografi: İçerikler Kralı
Cinsiyet: Gizli
Hesap Onayı: Kimlik Doğrulanmamış Kimlik Onayı İçin Tıklayın

Kazanılan Para: 222.64 TL

Sosyal Profilleri
#1
13-08-2019 Saat: 13:54
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay bayram namazı sonrası yaptığı açıklamada, Türkiye’nin güzel günlerden geçtiğini savundu, yeni bir şahlanış dönemine geçildiğini belirtti. Oktay, “Özellikle hudutlarımızda, sınır içi ve ötesinde terörle mücadelede şu anda görev başında olan güvenlik görevlilerimizin; aynı şekilde jandarma, emniyet güçleri ve polislerimizin; görevleri başında bulunan sağlık personelimizin, itfaiye, AFAD, Kızılay çalışanlarının da bayramını tebrik ediyorum” dedi.

“Türkiye güzel günlerden geçiyor” diyen Oktay, “Belki son bir yılda ekonomik anlamda ve sonrasında yaşadığımız döneme baktığımızda hepsinin geride bıraktığımızı görüyoruz. Enflasyonun ve faizlerin ciddi boyutta düştüğü ve düşmeye devam edeceği, özellikle ekonominin canlandığı, terörle mücadelede hem içerde hem de dışarda son derece başarılı bir şekilde devam ettiği bir yıldayız. Böyle bir yılda bayram kutlamak hepimize mutluluk veriyor. Biz şunu söylüyoruz; Türkiye yeni bir şahlanış döneminin başında. Yeni cumhurbaşkanlığı hükûmet sistemimiz ile birlikte gördük ki normal şartlarda belki yıllar sürebilecek bir olayı çok hızlı bir şekilde geride bıraktık. Önümüze umutla, ümitle ve güvenle önümüze bakıyoruz” diye konuştu.

Oktay, “Birinci yıl çalışmalarını çok kapsamlı değerlendirdik. Şu andaki bizim gayretimiz bundan sonraki yıllarda da cumhurbaşkanlığı hükûmet sisteminin güçlü bir şekilde devam etmesi. Türkiye’nin önünü açmaya yönelik, sayın Cumhurbaşkanımıza da arz etme aşamasındayız” ifadesini kullandı.

Oktay konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Kıbrıslı vatandaşlarımız ile hedef, umut birlikteliğimiz var. Doğu Akdeniz’deki olayı biliyorsunuz. Güney tarafının yasal olmayan yollarla hâkimiyet alanı iddiasıyla yürüttüğü sondaj faaliyetleri var. Türkiye’nin kendi kıta sahanlığı bölgesinde ve KKTC ile yapılan antlaşmalar çerçevesinde yaptığımız çalışmalar bunlar. Bu noktadaki kararlılığımız son derece kesin. Yunanistan’da yeni hükûmeti ile tebrik eden sayın Cumhurbaşkanımızdı. Bir zeytin dalı uzatmak gerekiyorsa biz zaten uzatıyoruz. Bu Kıbrıs Türkü’nün siyasi eşitliğine dayalı bir çözüm önerisinin arkasında Türkiye"


Bu Konudaki Mesajlar
Cumhurbaşkanı Yardımcısı: Türkiye yeni bir şahlanış dönemine geçti - tarafından ServerQuery - 13-08-2019 Saat: 13:54

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İzmir'e Yeni Yoldan Gitmenin Maliyeti : 528.35 TL ServerQuery 0 12 13-08-2019 Saat: 13:57
Son Mesaj: ServerQuery
  Yeni Askerlik Sistemi Hakkında Bilinmesi Gerekenler ServerQuery 0 10 13-08-2019 Saat: 13:55
Son Mesaj: ServerQuery

Foruma Git:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi